Språk/Language

Fler kontaktuppgifter för Nyhemsskolan 7-9

Studie- och yrkesvägledare
Margareth Hagberg
076-127 80 10
margareth.hagberg@finspang.se

Praosamordnare
Helen Lindeberg
076-6958222
helen.lindeberg@finspang.se

Driftsamordnare
Staffan Samuelsson
070-523 18 97
staffan.samuelsson@finspang.se

Fritidsledare
Annica Nilsson
0122-856 80
annica.nilsson@finspang.se

Skolsköterska
Nyhemsskolan F-6 och 7-9 samt grundsärskolan

Renée Höglund
0122-856 83
renee.hoglund@finspang.se

Kurator
Malin Goding
0122-855 41, 072-726 37 00
malin.goding@finspang.se

Närvarostödjare
Christine Boström
073-867 65 12
christine.brostrom@finspang.se

Specialpedagog
Marita Schwerger
072-246 96 35
marita.schwerger@finspang.se

Specialpedagog
Amna Mujanovic
amna.mujanovic@finspang.se

Kontakt

Christina Ericsson
Administratör
Nyhemsskolan F-9 och Särskolan

0122-856 70
christina.ericsson@finspang.se

Oxhagsvägen 22, 612 32 Finspång

Therese Eriksson
Administratör
Nyhemsskolan F-9, Särskolan

0122-856 68
therese.eriksson@finspang.se

Oxhagsvägen 22, 612 32 Finspång